"Vana mehe pühapäev koeraga"
2012-09-29 Autor: Kikumuku 
Kategooria: Varia
Minu aravtes hea kompositsioon. Kui hea kvaliteet, eks selle üle otsustate ju jälle teie. Tahan lihtsalt arvamust. Ja mulle meeldib inimesi pildistada nii, et nad ei poseeri ega pole mingi modelli pilt. Või portree iseendast...njah. Elame, näeme, eks? ;)

Komme: 4
  PriitS (<°·HHH<) 29.09.12 18:49  
Kuidagi liialt kasti sees. Hetk on kindlasti olemas. Mina oleks asja laiema raami sisse üritanud jäädvustada. Mis ümbruses toimub ja kuhu koera omanik kaugustesse vaatab. Praegusel hetkel ei jutusta pilt midagi, mida reportaaz stiilis pilt minuarust tegema peaks.
  alabama (<°·HHHH<) 01.10.12 11:44  
ma kardan, et sa jääd neid inimesi enamasti selja tagant jäädvustama sellise hoiakuga, logiseva kompa, kohmaka faabula ning maksimaalselt ainult rahludava tulemusega. lugu ja hetk ehk kompki on olemas jah, kuid väga lendu ei tõsta. foto keele mõttes võiks keskse motiivi ümber rohkem õhku olla, teravuse sügavus aitaks paremini motiivile kaasa, kui taust oleks sügavusse hajuvam; teiseks ehk ei pea sirgeks keerama kõike, aga siis arvesta, et see jääb kõigile silma; kui liiga serva lähedal tekivad uued elemendid pildile, siis hakkab pilt rahutult hüplema, tähelepanu liigub siia-sinna, üldmulje muutub ärevaks - sul on selline element ülemise serva lähedal tekkiv must rant. ma vist oleks selle välja lõiganud, hetkel on see lihtsalt juhusliku ja seega pigem vigade kategooriasse liigituv. lõpuks on muidugi hea, kui annan nii selge pealkirjaga teada, mis pilt on, kuid vabalt võiks ka pealkirjastamata jätta. kokkuvõttes - pildistamise idee ja mõte on olemas vähemalt algkujul, fotograafiliste vahendite valitsemine ja enda kasuks tööle panemine mu arust veel aga ei tööta
  Kikumuku (<°·H<) 02.10.12 19:53  
aitäh, panen kõrvataha! :) Ma olen ju alles algaja kah :)
  vermontlane (<°·HHHH<; 5.0000) 06.10.12 20:46  
Arvan ka et subjektil ümbrust vaja. Pilt liiga koku surutud.