"ER"
2013-04-10 Autor: ER 
Kategooria: Mustvalge

Komme: 3  Keskmine: 2.6667
1 Paber (<°·HH<) 13.04.13 01:06  
Meil on tegelikult untsus piltide kategooria ka täitas olemas siin keskonnas.......... See ehk vääriks kategooriat puhta p..ses....... Miks siis,sest on selline pisut palju ebaterav ja määrdunud,väga kalgi päevavalguse käes tehtud ilmselt,sestap lamedavõitu,ilmselt on PS laadse tootega ka mustvalget kohendada,ei teagi........
3 y.uitaja (<°·HH<) 17.04.13 23:37  
Minu arust see pilt päris ühte ikka väärt ei ole, kuid mingi "rosin" võiks küll siin olla. Midagi selle sarnast ehk http://www.fotokala.ee/baas.php?aktsioon=kategooriad&pilt=41088 Hindan natuke üle.
4 Zorru (<°·HHH<) 09.03.14 18:03  
Mkay. Kui ma võtaks selle pildi kohta käivaid kommentaare kuidagi anonüümselt, siis mul jääks mulje nagu sünnitusmajas valataks keegi sõnnikuga üle kui millegiga on hakkama saadud.
Selliste piltide tegemist tuleb sajaprotsendiliselt agiteerida ja nende säilitamist tuleb hinnata. Iseäranis huvitav on, et hea pilt on ikka üle absurdse mõistuse halvasti maha tehtud. Kompositsioon on klassikaliselt väga hea, hele-tume kontrastide võitlus on väga hea, aga mingi kompuuter on oma algoritmiga vormistusele haiget teinud, või siis on värvikanalid läinud kaklema peale mustvalgesse pöördumist. Peale selle on ülejäänu ju bueno.