Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 8k kaamera ja objektiivid Tartus
Autor: Superaccu (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   30.09.18 21:21

Siiani ei leidnud mitte ühtegi võimalust Tartus tõsisemat kaamerat rentida, justkui mahajäetud kant.
Nüüd on variant tekkinud, laenutada saab nii 8k fotoaparaati kui ka 8k 60fps videokaamerat.
https://www.superaccu.com/rent.html

Kas on võimalik, et keegi ka Tartus kvaliteetseid EF/PL objektiive laenutab?

Vasta sellele sõnumile

Re: 8k kaamera ja objektiivid Tartus
Autor: aivar (---.131.53.32.cable.starman.ee)
Kuupäev:   01.10.18 11:31

Aga milleks 8K videokaamera? 4K on täiesti piisav.

Vasta sellele sõnumile

Autor: PS (---.131.70.51.cable.starman.ee)
Kuupäev:   01.10.18 11:43

Just. Milleks RED, niggoni junn teeb ka ju mingi pildi. Pulmarahvale käib FHD ka ära. Milleks üldse innovatsioon.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Superaccu (---.ut.ee)
Kuupäev:   01.10.18 12:26

Future-proofing. Tokyo olümpiamängud 2020 lubati juba üle kanda 8k-s.

Ma olen filminud/pildistanud ühte ja sama suurt projekti 0.5k, siis üle filminud 0.7k, siis 2k, ei hakka tegema 4k-s, et siis 2 aasta pärast hakata üle tegema 8k-s.

Kui on mingi mitmeaastane projekt või sündmus, mida tahaks ka tuleviku hüpermegapikslisel ekraanil kvaliteetselt näha, siis on 8k väga soovitatav (sest 16k kaamerat pole veel leiutatud). Tänaõhtust uudistesaadet ei ole jah mõtet üle FHD teha.

Vasta sellele sõnumile

Autor: kali (---.6.235.80.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   01.10.18 17:58

Kola on tip-top, aga veeb on eelmisest sajandist.
Kui tahad klaasi rentida, siis pead operaatori kaasa andma.
Väike vihje lensrentals.com blogist:
Lens Authority is a used marketplace where all the gear is inspected, cleaned and then rated on an easy to understand scale. This is where our rental equipment usually ends up after a few months in the system.

Vasta sellele sõnumile

Autor: tom2 (118.193.26.---)
Kuupäev:   01.10.18 19:37

Mõne jaoks on PAL ka täiesti piisav. :)

8K pole tulevik, 8K on olevik ja hetkel veel üsna kallis, aga üha kiiremini odavamaks muutuv laiatarbekaup. Ja osade arendajate jaoks on 8K juba üsna kauge minevik.

4K jääb tõenäoliselt lihtsalt vaheetapiks 8K peale. Nagu kunagi oli HD. Kui enamikul olid HD seadmed ostetud, tuli Full HD kiirelt peale.

Ma olen üle viie aasta 8K ekraani kasutanud ja imestanud, kui kaua on aega võtnud selle poodidesse jõudmine. Eks selle taga ongi kasutajate suhtumine, et PAL (või Full HD või 4K) on piisav.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Siim (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   30.11.18 09:27

tom2, mis sul selle 8k ekraani täpne mark on?

Vasta sellele sõnumile

Autor: tom2 (---.fix.access.vtx.ch)
Kuupäev:   01.12.18 12:54

Mul on sõna otseses mõttes no name monitor ja graafikakaart, valmistatud umbes 6 aastat tagasi väikese partiina videotehnoloogiaid arendanud Oppo Digitalis, mis on nüüdseks kahjuks tegevuse lõpetanud.
Praegu on suurtootjad ka hakanud tootma, aga ma ei tea, kas nii väikeste paneelidega on erilist vahet võrreldes 4K või 5K resolutsiooniga:
https://www.amazon.com/Dell-UltraSharp-32-8K-Monitor/dp/B0727ZQ21F

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: