Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Re: EOS R ja teised, DxO imelik
Autor: Tiit Veermäe (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   07.12.18 20:32

\"liveview\" töötabki mul \"mirrorless\" ainult ekraanil, st peegel pole enam mängus. Pildiotsijas televiisor mulle ei meeldi. Seebika sees ta on ja tean, et optiline on mulle meeldivam. Saab muidugi televiisor-pildiotsijaga peaaegu kõike teha, kui valikud ära võetakse. Spordi tegijad küll mu meelest ei kasuta, võibolla mõni makstud reklaam-näitleja :)

Käe pealt ja liikuvad asjad teen peegliga, TS asjad ja öised otse sensorilt e ilma peeglita.

Ainult televiisor-pildiotsijaga masinast praegu loobusin ja ostsin alles hiljuti uue peegli, risti vastu peavoolu marketing-ohvrite massidele.
Aga mul üsna spetsiifilised tööd, mida teen nii, nagu mulle meeldib. Ja kogemust asjadega on ka, et mitte lasta promost pimedaks teha. Mõne aasta pärast vaatame olukorra üle, kui praegune kere miskipärast hakkab vastu. Pole sihuke vägisi uue katsejänes.

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 EOS R   *
PS 03.09.18 09:19 
 Re: EOS R   *
aivar 03.09.18 11:07 
H.P. 03.09.18 20:38 
H.P. 03.09.18 20:52 
H.P. 05.09.18 07:45