Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 Canon M6 ja Lightroom
Autor: Märt (---.hfc.nornett.net)
Kuupäev:   10.05.19 10:55

Tahan saada kaamerast pildid Lightroomi, esialgu programm leiab nad ülesse, aga siis peale importimist ütleb, et neid faile ei ole võimalik laadida, tõmmata või näidata. Nähtavasti on mõni update puudu. Kuidas asja lahendada?

Märt

Vasta sellele sõnumile

Re: Canon M6 ja Lightroom
Autor: Tarmo (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   10.05.19 11:25

Väidetavalt on Lightroom CC-s EOS M6 tugi viimased kaks aastat olemas:
https://www.canonwatch.com/adobe-release-lightroom-cc-2015-10-camera-raw-9-10-eos-m6-77d-t7i-support/

Vasta sellele sõnumile

Autor: Tiit Veermäe (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   10.05.19 13:22

Kas explorer või finder näitab faile oma kohal? Kas vägisi ilma LR-ta saab lohistada? Mida Bridge ütleb?

Vasta sellele sõnumile

Autor: kali (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   10.05.19 19:19

Minu töövoog on selline:
1. Canoni native rakendusega (Canon utility) koopia kettale.
2. Kui olen teinud samal ajal pilte teise tootja kaameraga (Sigma või Sony), siis arvuti utiliitidega kopeerin failid SDkaardilt Canoni rakenduse poolt kettale tekitatud kataloogidesse (päevade kaupa)
3. LR import ja edasine töötlus.

Sellisel juhul pole mingeid tootja-spetsiifilisi tõrkeid tekkinud. Kataloog kettal on organiseeritud päevade kaupa, mitte projektide kaupa, aga mulle sobib nii. Erinevate kaamerate kellad peavad olema loomulikult sünkroniseeritud.

Vasta sellele sõnumile

Autor: erko (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   11.05.19 05:35

Too välja, mis Lightroomi versiooni kasutad. Äkki see liiga vana ega toeta M6-te.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   11.05.19 07:41

Lightroom peaks olema 2015 5
Algul nagu leiab failid ülesse, et kaameras on olemas ja alustab impordi protsessi, impordib ära ja siis ütleb, et ei saa neid näidata või miskit.

Vasta sellele sõnumile

Autor: PicNoir (---.65.227.166.cable.starman.ee)
Kuupäev:   11.05.19 16:43

Mul on olnud sellist jama. Kuidagi siiski sain hakkama, täpselt ei mäleta. Oletan, et DPP peaks need failid salvestama ning siis saab edasi toimetada.

Vasta sellele sõnumile

Autor: K (---.cust.tele2.ee)
Kuupäev:   11.05.19 19:40

Tõmba enne failid arvutisse ja peale seda impordi LRi. Kui peale importi failide asukohta muudad või välise kõvaketta (nt ka kaamera) tagant ära võtad, siis LR ei leia/näe neid faile enam.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   12.05.19 09:54

Canon M6 tugi tuli Lightroom CC versiooniga 2015.10 (Camera Raw 9.10). Uuenda versiooni, muidu sa neid ei näegi.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   13.05.19 14:14

Ahah, tänud!

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   13.05.19 14:37

Jälgisin Adobe juhiseid, et leida oma tootekood, et updateda Lightroom, aga ei leia koodi, kust ma selle saan?

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   13.05.19 18:12

Ei oska täpselt öelda kuid eeldan et kui toote ostsid, siis kas on postkastis olevas emailis või kui kuumaksega renditoode (Adobe CC), siis Su Adobe konto andmetes kui AdobeID-ga sisse logid.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Tiit Veermäe (---.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   13.05.19 19:18

adobe kontol peaks olema kõik ostetud ja renditud tooted ja vajalikud numbrid kirjas. Kui oled mitme meiliaadressiga teinud miljon kontot (nagu mul oli), võta ühendust nende toega, et ühendada.

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: