Erialane
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 10-meetrine mast otsingul
Autor: H.P. (---.dhcp.inet.fi)
Kuupäev:   01.03.20 20:06

Tere,

Otsin masti, midagi sellist:

https://www.amazon.co.uk/Telescopic-Photography-Digital-Cameras-cameras/dp/B074X4X2YK/ref=sr_1_20?keywords=camera+mast&qid=1583091883&s=electronics&sr=1-20

Oskab keegi midagi soovitada?

Vasta sellele sõnumile

Re: 10-meetrine mast otsingul
Autor: Sulev (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   02.03.20 04:00

14 m kalapüügiritv on umbes poole soodsam, kui sealt otsast 4 m peenemat osa ära võtta ja kaamera kinnitus asemele panna, oleks stabiilsuse poolest enamvähem samavääre asi poole hinnaga käes:
http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Pole-14-18.htm#site3

Saadaval on ka üle 20 m pikkusi ritvu, kuid nende hinnad on juba pea poole kallimad kui sinu lingitud kaameravarre hind:
http://www.allfishingbuy.com/Fishing-Pole-14-18.htm#site8

Vasta sellele sõnumile

Autor: - (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   02.03.20 08:50

Osta droon

Vasta sellele sõnumile

Droonide olukord segane.
Autor: H.P. (109.204.207.---)
Kuupäev:   02.03.20 10:30

Ma parem ei läheks jalkaväljakule rahva sekka drooniga lolli mängima. Droonide olukord on muutumas Soomes. Paistab, et vanad suured ( üle 250 g ) droonid kuulutatakse seadusevastakseks, mingil hetkel. Igal juhul pole hetkel kasulik investeerida drooni. Tuttav ostis ja kirub hetke olukorda. Suve l6puks peaks selguma.

Masti otsa saaks oluliselt suurema sensori ja objektiivi, ja miksei gimbaligi, kui hea lahendus.

Vasta sellele sõnumile

Re: Droonide olukord segane.
Kuupäev:   02.03.20 15:43

Ega nad sind vist 10 m kaikaga ka hea meelega jalgpallipubliku sekka luba.

Vasta sellele sõnumile

Autor: H. P. (---.elisa-mobile.fi)
Kuupäev:   02.03.20 15:45

Nägin ühte spordihallis. Pold midagi t6sist toimumas, said kindlasti hea video harjutusest.

Vasta sellele sõnumile

Autor: AV (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   02.03.20 16:42

Oleks minul miskit taolist vaja, vist viiesaja naelast asja ostma ei tormaks, pigem vaataks lepavõsa poole:) Või ehitustarvetepoodi. Aga mina ka pildistan pigem paigus kus mu omaloomingut välja naerjaid eriti pole.

Vasta sellele sõnumile

Autor: aivar (---.253.249.57.cable.starman.ee)
Kuupäev:   02.03.20 20:19

H. P. kirjutas:

> Nägin ühte spordihallis. Pold midagi t6sist toimumas, said
> kindlasti hea video harjutusest.

Selle pika kaikaga ka ei tohi rahva hulgas patseerida.Turvamehed lihtsalt ei jõua igale poole.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Tiit Veermäe (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   02.03.20 22:26

Mul oli 7m mast jalgadega. Kannab ära mingi gopro või sarnase mikroskoopilise asja. Mõni kuu tagasi lõpuks läks prügimäele.

canon 5d IV tõmbab samba kõveraks ja tudisevaks. Kuskil poole peal, ca 3,5-4m on veel kasutatav, kui ainult alumised sektsioonid välja tõmmatud. 10m vibu mingile seebikale ehk sobib kesksuve päikeses.

10-20m päris kaameraga töö jaoks on tõsised mastid, hoopis teistmoodi ja teise kaaluga, lausa omaette järelkäru, mitte õngeritv.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   02.03.20 22:34

See hullumaja muutub kogu maailmas reguleeritavaks, mitte ainult Soomes.
Töö jaoks tekivad litsenseeritud variandid. Aga praegune rahvadroonide soft läheb lukustuvaks kindlasti, st praegune nali lõpeb. Kõik tegelevad regulatsioonidega, aga eks ta peale vahu langemist mingile mõistlikule tasemele maandub.

Vasta sellele sõnumile

Autor: PS (---.131.55.136.cable.starman.ee)
Kuupäev:   03.03.20 09:32

Ma olen 5m valgusti statiiviga teinud 4m pealt, samad mured, mida raskem kaamera, seda rohkem tõmbleb, ja torusi ei tohi lõpuni välja tõmmata, muutub kohe vibuks.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.03.20 16:30

35mm.ee müüb erinevaid lihtsaid variante suht soodsalt, võid rääkida nendega ja proovida.
Ma ostsin matemaatika ja meetrite järgi ära ega proovinudki enne. Oleksin ilmselt peaaegu poole madalama kanti võtnud, kui proovinud. Lühematel on rohkem püsimist, kokkupandult veidi vähem pikkust ja see mahub väiksesse autosse paremini ära.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.03.20 17:35

aivar kirjutas:

> Selle pika kaikaga ka ei tohi rahva hulgas
> patseerida.Turvamehed lihtsalt ei jõua igale poole.

Haha, hämmastav dramaatika? Ei sellega jalutata mittekuhugile. Seisab väljaku ääres ja saab hea ülevaata linnulennult. Annab head tagasiside enesekriitikav6melisele.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.03.20 19:45

Ma saan aru, et 10 m stabiilsuse jaoks on vaja 13 m masti. 7 m stabiilsuse jaoks 10 m k6rgusega. Jne.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   03.03.20 20:35

7m mastiga sain talutava 4m pealt, lööb algoritmi segi?

Misasi see stabiilsus mõõdetuna meetrites on? :) lihtsalt haukumine

Kui tahad olla järgmine katsejänes minu ja Peetri järel, anna minna! Eriti suuremate sensorite ja sama tulemusena ka suurema kaaluga keredega katsetates. Seebikatega võib täiesti keskpäeval lühikeste aegadega töötada.

Niisama mastiga rahvale pulli teha, oleneb eelarve talumisest. Kui töömõtteid, tasub neid teiste reaalsuses katseid arvestada.

Vasta sellele sõnumile

Autor: Mihk (---.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   03.03.20 21:36

Vanad kroonu teleskoopmastid fikseeriti ülalt ja keskelt trossidega, et ülalt ei tudiseks ja mast keskelt läbi ei painduks. Päris kõrgele ulatusid teised. Aga paigaldamiseks oli vaja väikest meeskonda ja torumaterjali ning trosse väikese järelkäru jagu.

Vasta sellele sõnumile

Kuupäev:   04.03.20 00:40

Oleneb ju sellest, mis sa sinna üles riputada tahad. Mina olen pikka õngeritva kasutanud seikluskaamera või mikrofoni üles upitamiseks. Toimis küll.

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: