KKK
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 Poosid fotograafidele!
Autor: Priit (---.campusnet.ee)
Kuupäev:   07.09.08 21:08

Tere

Oleks huvitatud igasugustest linkidest kasulike tekstide ja miks mitte ka paberkandjal teoste nimedest, kus antakse nõuandeid modelliga töötamisel.
Esialgu huvitaks info igasugustest põhilistest/klassikalistest poosidest, sellistest poosidest, kus ma ei tundu modellile liiga pingutatult või olen halvas mõttes staatiline.

Hea kui oleks tekst koos joonistega.

Kui kellegil pakkuda mingit huvitavat lugemisainet ka aktiseisundi poosidest, siis on kaa teretulnud - kuigi kuna alasti fotograafid on rohkem kunst kui lihtsalt ilusad fotograafid ranna taustal ja kunstis saab tihti parema tulemuse reegleid eirates ning eksperimenteerides, on põhitõed ka selles valdkonnas teretulnud.

Ette tänades,

Priit

Vasta sellele sõnumile

Re: Poosid fotograafidele!
Autor: manna (---.saaremaaspahotels.eu)
Kuupäev:   08.09.08 08:45

mingi joke vä:) vaata järgmist teemat:P

Vasta sellele sõnumile

Autor: Rando (---.ubr.parnu.stv.ee)
Kuupäev:   08.09.08 10:35

mis ta sellest teemast ikka vaatab, sealt on ju 1:1 kopi tehtud ja paar sõna ära muudetud. Kui nali siis on küll pahasti, ses mõttes, et peab minema ja laskma naljasoont kontrollida :)

Vasta sellele sõnumile

Autor: Vasser (---.131.40.15.cable.starman.ee)
Kuupäev:   10.09.08 19:42

Kõige naljakam on see, et postitaja on anonüümne. :)

Vasta sellele sõnumile

Autor: Tiit Veermäe (---.est.estpak.ee)
Kuupäev:   12.09.08 22:29

mulle tundub, et tean vähemalt kolme priitu, kes kõik selle haukuva lusti võiksid kirjutada :)

Vasta sellele sõnumile

Autor: Ursula Tihane (---.elisa.ee)
Kuupäev:   23.03.12 22:27

Armas Priit.
Hea fotograaf on kompleksivaba. Asudes j22dvustama pildistatavat, unustab ta omaenda probleemid, ebastandardsused, iluvead v6i nende puudumise. Hea fotograaf asub oma t88 kallale sisemise p6lemisega, mis lubab tal objektist v6imalikult imelise kujutise saamiseks kipakalt hypata, k6verasse v22nata, kikivarvul k6ikuda, p6lvitada, roomata v6i lamada, t6sta fotoaparaat silma ette, sirutada k2si sellega v2lja v6i k6rgele pea kohale, v6i teha imelise koreograafiaga samme statiivi juures. Fotograafi juures pole t2htis, kas ta vastab m6nele ideaalile v standardile. Kirglik fotograaf on alati ilus.
Ma saan aru, et see on vana teema. Aga ajatu, ja t2nased noored peavad seda samuti teadma:)

Vasta sellele sõnumile

Autor: Jaanos (---.21.50.84.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   23.03.12 22:50

Ilmselgelt ei ole sa mõne tõsisema fotohuvilisega kokku puutunud. Kõik jalutuskäigud mil fotokas kaasa võetakse meenutab piinavalt koera jalutamist. Kord jookseb ette, kord jääb maha :(
Koera puhul on see andestatav, inimese puhul...

Vasta sellele sõnumile

Autor: Ursula Tihane (---.elisa.ee)
Kuupäev:   23.03.12 23:46

Kui sa jalutad fotograafi, siis pead sellega leppima. Ja kui ise selline fotograaf oled, pead suutma selgitada, et see on V2GA T2HTIS, mis sa teed. Ja et head pilti EI SAA autopiloodil ja robotitehnikas. Kui seltskond sellega ei lepi, siis otsigu m6ni konventsionaalsem seltsiline.
Kui ma tahan head pilti saada, siis pean yhtlase kulgemise katkestama. Kui ma tahan madalal asuvast asjast head piti, siis l2henen madalalt, mitte j2rgides k2tlemise-etiketti. Aga Sa, kauaaegne pildimeister, tead seda ise ka.
M6nikord sunnin ennast fotokat koju j2tma, aga siis hakkab silm vilama mobiili v6imaluste poole. Teate, see on kretinism.

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: