KKK
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Uuem teema  |  Vanem teema 
 Sigma EF-530 DG SUPER
Autor: a. (---.krw.estpak.ee)
Kuupäev:   17.03.11 12:42

Kas keegi saab öelda midagi head või halba selle Sigma kohta?

Vasta sellele sõnumile

Re: Sigma EF-530 DG SUPER
Autor: nets (---.113.196.88.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   17.03.11 12:49

Nohh kõik oleneb hinnast, mis sa selle eest maksad. Oma töö teeb ära - juhtarv on suur, võimssust piisavalt. SUper variandil ka kõik manuaalsed seadistused olemas. Miinuseks kindlasti aeglasem üleslaadimiskiirus, kui originaal välkudel.

nets.

Vasta sellele sõnumile

Autor: a. (---.krw.estpak.ee)
Kuupäev:   17.03.11 16:03

no näiteks siin kulutuses müüakse 130 eur eest vähekasutatud ja 1a. garantiiga

Vasta sellele sõnumile

Autor: nets (---.113.196.88.sta.estpak.ee)
Kuupäev:   17.03.11 16:38

No hea hind küll.
Ma ise olen kunagi aastaid tagasi pildistanud 500 DG ST-ga - minu tasemel pildistamiseks piisas täiesti - keerasin ava ja säri täpselt õigeks ja muudkui laksisin lakke ja kui otse näkku, siis toppisin StoFeni hajuti ka ette.
Kui ma pildistaksin raha eest üritusi ja peaks 100% kindel olema, siis ma ostaks kindlasti originaalvälgu. Nagu juba ütlesin kipub analoogtootjate(metz, nissin, sigma jmv) laadimiskiirus ja valmidus originaalidele alla jääma - lisaks ka välguvihu ühtlus.

Vasta sellele sõnumile

see saadana välgujalg on ikka veel vetsupaberist..
Autor: Siim Raadik (---.197.190.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   17.03.11 21:15

väike toks küljelt ja vatsupaberi tee..

Vasta sellele sõnumile

Autor: Jaanos (---.21.50.84.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   18.03.11 07:55

Ma selle viimase lause puhul tõstaks Metz`i sulgude seest välja. Vähe teise klassi välk kui nissin, sigma, unomat, soligor etc. Metz mudelid on alatihti olnud arenenumad ja võimalusterohkemad kui tootjate välgud. Seda tulenevalt asjaolust, et üks mudel pidanud sobima peale "varbaosa" vahetamist kõigile hetkel turul olevatele kaameratele. Mudeliti on mõni parem olnud kui tootja olemasolev. Seda nii täpsuselt kui töökindluselt.

Sigma 530 puhul Siimu öeldut arvesse võttes kasutada saab. A palve peab koguaeg huulil olema, et välk tööasendis millegi vastu ei läheks. Reflektori zoomi osa pidavat teine nõrk koht olema, esimestel Sigma välkudel üle poole tulid selle veaga paari kuu jooksul tagasi.

Vasta sellele sõnumile

Autor: snork (---.hireright.ee)
Kuupäev:   03.08.11 10:14

Kasutan EF-530 DG Super juba aasta. Aeg-ajalt zoom ei tööta. Lülitan sisse-välja-sisse. Hakkab uuesti pihta. Laadimis kiirus on tääiesti OK (mul on uued korralikud Duracell akud). Välgu kvaliteet ise on normaalne. Ma võin Metz 48-ga võrrelda - umbes samaväärne, Sigmal on rohkem rezhiime ja manuaal settinguid. Väga mugav on master-slave rezhiim kus välk töötab sissevälgust. Võimaldab lihtsalt väike fotostuudio kodus teha. Kokkuvõtteks: oma raha eest väga hea valik algajatele.

Vasta sellele sõnumile
 Fotofoorum  |  Loe sõnumeid teema sees   Uuem teema  |  Vanem teema 

Vasta sellele sõnumile
 Sinu nimi:
 Sinu epost:
 Teema: