Kalaitk
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Klient ei maksa arvet
Autor: Külli Kraner (---.12.191.90.dyn.estpak.ee)
Kuupäev:   11.12.13 00:26

Tere

Mõtlesin, et uurin teiste fotograafide käest, mida olete teinud oma võlgnikega. Nimelt olen teinud ühele firmale kodulehe portreed, st firma töötajad käisid stuudios, tegime igast töötajast vajaliku hulga fotosid, olgu öeldud, et hinnapakkumine oli 10-le inimesle, aga kohale tuli 12. Saatsin pärast stuudiot arve, kuid nagu ikka on alati kiire ja neil oli vaja enne arve tasumist eelfotosid, tegin eelfotod töötajatest ära ja palusin igal ühel valida 7-10 foto seast ühe foto, mille töötlen eraldi ja kadreerin kõik ühtlaseks ning teen mustvalge versiooni.

Kui olin eelfotod ära saatnud, tuli telefonikõne, et ei vist ikka ei sobi need fotod. Sain ainukeseks konkreetseks puuduseks, et taust on liiga hele (olime stuudios valinud valge tausta). Tegin näidised hallil taustal ja siis tuli meil, et ei sobi ikka. Minu küsimuse peale, et mis konkreetselt ei sobi, miks te ei saada igast inimesest ühte foto numbrit, hakkas vassimine, kuidas ma pole professionaal ja nemad pole teenusega rahul. Hinnapakkumuses olid aga töö käigu aktsepteerinud: stuudio -> arve -> eelfotod -> lõpliku foto number igast inimesest -> lõplik töötlus. Lõpuks pika pinnimise peale tuli välja, et paar inimest olid öelnud, et neile ei meeldi ükski foto ja nemad ei ole nõud mitte millegagi seoses nende fotodega.

Pärast pikki püüdlusi minu poolt, mõistmaks, mis oli fotodega lahti, tuli välja paari töötaja subjektiivne "ei meeldi ja kõik".

No mida teha? Mina arvan, et sedasi ei saa kokkukepitust taganeda, nad isegi ei oodanud ära lõpptulemust. Korra pakkusid, et maksavad teatud summa arvest, kuid mulle see ei sobinud, sest too hetk nad vassisid teemal, et ma pole teinud neile kvaliteetseid fotosid.

Tänades
Külli

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 Klient ei maksa arvet   *
Külli Kraner 11.12.13 00:26 
 Re: Klient ei maksa arvet   *
FL 11.12.13 01:39 
Külli Kraner 12.12.13 23:06 
PS 13.12.13 09:10 
Arx 13.12.13 17:41