Kalaitk
 Uus teema  |  Algusesse  |  Mine teema juurde  |  Otsi   Eelmine sõnum  |  Järgmine sõnum 
 Re: Objektiiv
Autor: Sandra (---.elisa.ee)
Kuupäev:   04.09.15 16:17

Tänan nii asjakohaste, kui ka ülbete ja ennasttäis vastuste eest.

Esiteks, ei soovi objektiivi mitte asendada vaid saada mõistlik esimene objektiiv juurde. Ma kahjuks ei oska isegi öelda, kas see peaks olema teleobjektiiv või siis lainurk. Pole ju kogemust, mis võiks paremini sobida. Lootsin,et asjatundjad annavad nõu, mis võiks olla sobilik selliste toimingute jaoks nagu on looduses pildistamine. Kes vähegi looduses käinud teab,et seal võib ette tulla nii makrot, lainurka jne. Kuna ei kappa looduses üksi ringi vaid seltskonnaga, peaks olema võimalik ka meeleolu üles võtta. Nt pimedas kaasas olnud objektiiviga võid lõket iga nurga pealt pildistada aga katsu sa inimesest arvestatavat pilti saada. Jah, võib-olla asi oskamatuses, olge inimesed ja õpetage.
Teiseks, tean mis on ART seeria ja minu teada seda 200.- euriga ei osta. Pole vähemalt märganud, ka kasutatuna küsitakse selle eest ikka rohkem.
Kolmandaks, FOTOGRAAF...minu elus ei ole ainult Canoni kaamera ja objektiivid...teen remonti, tripin ringi ja elu ise on piisavalt kallis juba. Edasta oma edu valem!!

Kaameraks Canon EOS 100D Olen väga rahul ja omajagu kuid juba klõbistanud aga tunnen,et on vaja juurde objektiivi, mis aitaks kaasa valguse osas, lähemale tõmbamises, makros jne. Jah, sellega saab suurepäraselt päris paljusid asju mida soovin pildistada aga..kõike lihtsalt ei võlu välja. Nüüd mul ongi probleem selles,et ei teagi väga kuhu suunda vaadata, kas oleks hea teleobjektiiv või mis.

Tamroni ja Sigma valik tuli seoses sellega,et tuttavad müüvad. Kas isegi harjutamise, kogemuse ammutamiseks oleksid need mõtetud ostud? Pigem koguda ja ikkagi midagi paremat siis?

Vasta sellele sõnumile  |  Fotofoorum  |  Loe sõnumeid üksikult   Uuem teema  |  Vanem teema 

Teema Autor  Kuupäev
 Objektiiv   *
Sandra 03.09.15 11:09 
 Re: Objektiiv   *
enn 03.09.15 12:21 
paber 03.09.15 12:22 
Sandra 03.09.15 14:31 
enn 03.09.15 16:53